08:00
PONDĚLÍ 26. 2.

ICE MADERO

  08:00 - 18:00
  Czech Academy for Maderotherapy
Dlouhodobá akce - ukončení: 25.02.2025

Doplňující informace

Ice Madero Threapy je forma maderoterapie, při které se používají k formování postavy speciální kovové pomůcky a zmrzlý jíl - směs bylin a esenciálních olejů.


Díky ICE MADERO zlevníte své tělo, napomůžete redukci celulitidy a celkově tímto neinvazivním tvarováním těla pomocí chladu (tzv. termogeneze) můžete docílit viditelných výsledků ve zpevnění pokožky, detoxikaci, redukci celulitidy a ozdravení lymfatického systému.


Ošetření Ice Madero díky chladu napomáhá nastartování přirozených procesů v těle a dosažení co možná nejlepších výsledků v redukci celulitidy a redukci tuku v problematických partiích. 


Chtěli byste svým zákaznicím nabídnout tuto účinnou metodu maderoterapie? Přihlašte se na školení ICE MADERO, které probíhá na Vámi zvoleném místě (nebo v našem masážním salónu v Českých Budějovicích) a ve Vámi zvolený termín, který si můžete s námi domluvit.

Pokud máte zájem o školení Ice Madero Therapy, neváhejte nás kontaktovat. Více informací o Ice Madero najdete také na našich webových stránkách. Zaměřujeme se na individuální akreditované kurzy.

Čas
08:00 - 18:00
Místo
Czech Academy for Maderotherapy
Sdílet
Přejít na akci